Nowości, tendencje, analizy, opinie

„Najlepsi z Najlepszych” – konkurs Kolportera

8 Lut 2011 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Partnerzy Kolportera, prowadzący saloniki prasowe, a także zatrudniani przez nich sprzedawcy, będą mogli w tym roku walczyć o tytuł „Najlepsi z Najlepszych”. Pod taką nazwą ruszył właśnie konkurs, w którym jedną z wielu atrakcji będzie „Wyprawa po skarb Wikingów”, czyli ekskluzywny rejs do Szwecji. Zwycięzcy otrzymają także nagrody pieniężne i rzeczowe.

Kolporter od kilku lat, co roku, organizuje konkurs pod nazwą Partner Miesiąca i Partner Roku. W nowym konkursie „Najlepsi z Najlepszych” zmieniły się jednak zasady. „Udało nam się pozyskać nowych sponsorów i zwiększyć budżet na nagrody” – mówi Zbigniew Duda, kierownik Biura Obsługi Partnera w Departamencie Sieci Własnej Kolportera.

Konkurs będzie trwał przez cały rok 2011. W czterech regionach, na jakie podzielona jest sieć saloników, co miesiąc, w ramach podkonkursów, będą wybierani najlepsi partnerzy, najlepsi sprzedawcy oraz najlepsi handlowcy. Na koniec roku 2011 wybrani zostaną regionalni partnerzy, sprzedawcy i handlowcy roku. Dopiero spośród nich wyłoniony zostanie Super Partner, Super Sprzedawca oraz Super Handlowiec Roku dla całej sieci.

„Najlepsi z Najlepszych” otrzymają vouchery na wycieczki, do zrealizowania w wybranym biurze podróży. Niezależnie od tych nagród, co pół roku organizowane będą wyjazdy integracyjne dla 36 osób – po 12 z każdej kategorii. W sierpniu br. będzie to „Wyprawa po skarb Wikingów”, czyli rejs promem do Karlskrony połączony z dwudniowym pobytem w Szwecji.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz