Nowości, tendencje, analizy, opinie

E. Wedel sponsorem Euro 2012

31 Mar 2011 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Znany producent czekolady firma E. Wedel została ogłoszona pierwszym, narodowym sponsorem UEFA EURO 2012. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej zostaną rozegrane w Polsce i na Ukrainie latem 2012 roku.

Komentując podpisanie umowy, dyrektor organizacyjny UEFA EURO 2012 Martin Kallen, powiedział: „Mamy ogromną przyjemność powitać firmę Wedel w rodzinie UEFA EURO w Polsce. Jesteśmy dumni, iż tak prestiżowa marka jak Wedel jest naszym pierwszym sponsorem narodowym. Wierzymy, iż niezwykła historia, sława i estyma marki Wedel reprezentują najlepsze cechy polskiego biznesu, zaś udział firmy Wedel w EURO sprawi wiele przyjemności i radości zarówno przed, jak i w czasie UEFA EURO 2012″

Paweł Szcześniak, dyrektor zarządzający E. Wedel dodał: „ Podpisanie dzisiejszej umowy to niezwykle dla nas ważne wydarzenie. Mistrzostwa to największa impreza, jaka odbędzie się w najbliższym czasie w Europie. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasz kraj jest współgospodarzem prestiżowych mistrzostw UEFA EURO 2012TM. Wedel, jako ponadczasowy dostarczyciel przyjemności oraz polska marka, współtworzy to wielkie wydarzenie. Będziemy się starać, aby te emocjonujące chwile przyniosły wiele radości i zostały w pamięci kibiców na długie lata”.

Źródło: E. Wedel

Tagi:

Dodaj komentarz