Nowości, tendencje, analizy, opinie

Fast food – standard i konieczność

10 Lis 2011 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Fast foody to już nie tylko samodzielne punkty sprzedaży czy stoiska na stacjach benzynowych. Coraz częściej można je spotkać w sklepach spożywczych. Również Kolporter wprowadza w osiedlowych sklepach sieci własnej Dobry Wybór strefę Fast Food. Hot-doga czy zapiekankę można już zjeść w pięciu placówkach tej sieci.

Przed trzema miesiącami  Kolporter postanowił poszerzyć ofertę sklepów sieci Dobry Wybór o serwowane nas miejscu hot-dogi i zapiekanki. – To jest trend ogólnopolski, a my nie działamy w oderwaniu od rzeczywistości – podkreśla  Tomasz Sak, zastępca dyrektora handlowego Kolportera. – Dzięki strefie Fast Food klient robiący zakupy w sklepie, może jeść na miejscu posiłek lub zamówić go na wynos. Na razie takie stoiska wprowadziliśmy do sklepów Dobrego Wyboru mających odpowiednio dużą powierzchnię i zlokalizowanych w miejscach o dużym przepływie klientów.        

Strefy z posiłkami są już w pięciu sklepach sieci: trzy znajdują się w Kielcach (ul. Piotrkowska 12, Piekoszowska 32 i Paska 3), pozostałe dwa w Piasecznie (Pawia 1) i podwarszawskich Łazach (ul. Łączności 16).

 Cały artykuł do przeczytania w miesięczniku „Nasz Kolporter” nr 11/2011

Tagi: ,

Dodaj komentarz