Nowości, tendencje, analizy, opinie

Nowy produkt elektroniczny w punktach Kolportera

15 Wrz 2014 | opublikował | Kategoria: Najnowsze, Prepaid, Tendencje

doladowania-rs

Kolporter wprowadził we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press sprzedaż kodów do gier na telefony z systemem operacyjnym android. To kolejny produkt elektroniczny,  wprowadzony przez firmę w ostatnich miesiącach.

– Nasz nowy produkt adresowany jest przede wszystkim do młodych klientów, gdyż to oni najchętniej korzystają z gier w mobilnych urządzeniach – mówi Anna Szwed z Biura Handlowego Kolportera. – Klient otrzymuje w saloniku wydruk, na którym oprócz kodu znajduje się również instrukcja, jak korzystać z doładowania. Następnie po połączeniu się przez telefon z Internetem, wchodzi na stronę www.zabilon.pl (strona dostawcy kodów), wpisuje dziesięciocyfrowy kod i pobiera zakupioną przez siebie grę. W ten sposób uzyskuje do niej nielimitowany dostęp.

Przypomnijmy, że marcu br. w punktach handlowych sieci Kolportera – salonikach prasowych i salonach Top-Press – w ramach oferty „Spraw radość sobie i bliskim” wprowadzono sprzedaż doładowań do gier komputerowych na PC i konsol typu Xbox i Sony PlayStation.

W salonikach prasowych Kolportera od maja ub.r. dostępna jest też jednorazowa, elektroniczna karta płatnicza Paysafecard. Klient kupuje za gotówkę wydruk z kodem PIN, umożliwiającym bezpieczne dokonanie płatności online.

Fot. Rafał Sabat

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz