Nowości, tendencje, analizy, opinie

Nowe salony sieci Top-Press

19 Paź 2011 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Cztery kolejne salony prasowe Top-Press – ogólnopolskiej sieci  należącej do Kolportera – zostały otwarte w październiku br. Salony w Zamościu, Ostrowie Wielkopolskim i Rzeszowie to zupełnie nowe punkty, czwarty – w Pile – przeszedł remodeling. Sieć Top-Press liczy już 83 salony.

Salon w Zamościu zlokalizowany jest w Galerii Revia Park przy ul. Lubelskiej 40, Top-Press w Ostrowie Wlkp. mieści się w Galerii Ostrovia przy ul. Kaliskiej120, aw Rzeszowie – w Millenium Hall przy ul. Kopisto 1. Natomiast salon w Pile znajduje się w supermarkecie Intermarche przy ul. Wyspiańskiego 35.

Top-Pressy, samoobsługowe sklepy typu convenience, są udoskonaloną wersją saloników prasowych. Charakteryzują się żółto-czerwono-szarą kolorystyką, nowoczesnym oświetleniem i wystrojem  wnętrza oraz specjalnie wyprodukowanymi na potrzeby tego projektu ekspozytorami meblowymi. Salony zlokalizowane są w centrach handlowych, przy głównych ulicach miast, dworcach kolejowych, również w terminalach lotniczych i warszawskim metrze.       

Przypomnijmy, że do innej sieci Kolportera – saloników prasowych – należy 787 punktów.

Tagi: ,

Dodaj komentarz