Nowości, tendencje, analizy, opinie

Promocja KAMIS w salonikach Kolportera

24 Paź 2011 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Elegancki organizer na przyprawy to nagroda, którą w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press odbiorą uczestnicy promocji KAMIS. Promocja pod hasłem „Kolekcja dobrych smaków” będzie trwała trzy miesiące – rozpocznie się 2 listopada 2011 r. i potrwa do końca stycznia 2012 r. (lub do wyczerpania zapasów).

W promocji bierze udział ponad 30 produktów KAMIS z trzech kategorii: przyprawy, musztardy oraz ketchupy, dostępnych w sklepach na terenie całej Polski. Na opakowaniach tych artykułów znajdują się specjalne kupony z punktami do wycięcia.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty – wystarczy zbierać punkty z promocyjnych opakowań KAMIS, a po zebraniu określonej liczby punktów odebrać jedną z 50 000 gwarantowanych nagród.

– Klient, który uzbiera 15 punktów, będzie uprawniony do odebrania w 250 salonikach prasowych  Kolportera deseczki Trays oraz pojemnika na mieszanki przypraw – mówi Wojciech Kowal, menadżer ds. promocji w Kolporterze. – Kolejne 15 punktów uprawni do odbioru pojemnika na przyprawy i pojemnika na zioła. Innymi słowy, klienci, którzy zbiorą 30 punktów otrzymają od razu cały organizer.

Wykaz adresów saloników prasowych, w których odbędzie się promocja, znajduje się na stronie www.kamis.pl . O trwającym programie będą też przypominały specjalne plakaty rozwieszone w salonikach, biorących udział w promocji.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz