Nowości, tendencje, analizy, opinie

Słońce po turecku

13 Lis 2012 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Trzydziestu siedmiu kontrahentów Departamentu Dystrybucji FMCG Kolportera zwiedziło kolejny zakątek świata. A wszystko za sprawą programu zakupowego, który po raz siódmy był organizowany przez firmę Kolporter.

Grupa kontrahentów Kolportera została zabrana w tygodniową podróż do Azji Mniejszej, by odpocząć na Riwierze Tureckiej. Wycieczka była nagrodą za udział w programie zakupowym „Słońce po turecku” i zebranie punktów za zakupy produktów FMCG, znajdujących się w ofercie dystrybucyjnej Kolportera. We wcześniejszych edycjach kontrahenci zwiedzili Maroko, Wyspy Kanaryjskie, Cypr, Sri Lankę, Ibizę i Kenię.

Piękna pogoda, komfortowy hotel, ciepłe wody Morza Śródziemnego i mnóstwo atrakcji – to czekało na grupę, która od 28 września do 5 października 2012 r. odpoczywała na terenie starożytnej Pamfilii, w tureckiej miejscowości Alanya.

– Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w wycieczce organizowanej przez Kolportera. Miło nam, że nasza praca została doceniona w taki sposób. Pobyt w Turcji pozwolił nam choć na chwilę oderwać się od codzienności i wypocząć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu – mówią państwo Danuta i Zygmunt Kołodziejscy, kontrahenci z Katowic.

Czas spędzony w Turcji miło wspomina także pan Mariusz Kawa z Tarnowa, który czwarty raz znalazł się na liście osób nagrodzonych. – Traf chciał, że wcześniej wyjeżdżałem tylko na wyspy. Razem z Kolporterem odpoczywałem na Ibizie, Cyprze i Wyspach Kanaryjskich. Tym razem przyszedł czas na Turcję. Pomimo tego, że nie była to moja pierwsza podróż muszę przyznać, że każdy wyjazd był inny, w innej atmosferze, po prostu niepowtarzalny – mówi pan Mariusz.

Cały artykuł do przeczytania w miesięczniku „Nasz Kolporter” nr 11/2012

Fot. Arkadiusz Zalewski

Tagi: ,

Dodaj komentarz