Nowości, tendencje, analizy, opinie

Tydzień w raju – w nagrodę dla najlepszych

12 Paź 2010 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Ponad 80 uczestników programu zakupowego „Graj o Raj”, zorganizowanego przez Kolportera Service S.A.  wzięło udział w tygodniowym wyjeździe na Cypr, połączonym z wycieczką do Izraela. Zarówno organizatorzy, jak i nagrodzeni z pobytu nad Morzem Śródziemnym wrócili w wyśmienitych nastrojach.

– To była już trzecia wycieczka, którą zorganizowaliśmy dla naszych najlepszych partnerów – mówi Krzysztof Żądło, dyrektor handlowy Kolportera Service. W poprzednich latach zwycięzcy odpoczywali w Maroku i na Wyspach Kanaryjskich. Z każdym wyjazdem zwiększała się frekwencja – do afrykańskiego państwa wyleciało dwadzieścia osób, na hiszpańską wyspę pięćdziesiąt. Teraz było ich znacznie więcej. – Liczba kontrahentów, którzy spełnili wymogi tegorocznego programu, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – przyznaje Krzysztof Żądło.

Program trwał przez cztery miesiące. Każdy, kto w tym czasie zakupił wybrane produkty z oferty specjalnej przygotowanej w ramach programu „Graj o Raj” i zgromadził dzięki temu 300 punktów, otrzymał nagrodę. Specjalna oferta programu  obejmowała marki własne Kolportera Service: napoje energetyczne „Tabu” i izotoniczne „Vita Drink”, słodycze „Oki Dogi” i produkty spożywcze pod marką „Dobry Wybór”. Partnerami programu byli renomowani producenci produktów impulsowych: Swedish Match (zapalniczki), GP Batteries (baterie), Abpol (prezerwatywy Rosetex), operator telefonii komórkowej – Play, producenci słodyczy i napojów: Perfetti van Melle, Ferrero, Maspex, Mars oraz Santiago – producent wyrobów tytoniowych.

Na Cypr grupa wyjechała w pierwszej połowie września. Nad Morzem Śródziemnym kontrahenci przebywali przez tydzień. Jeden dzień przeznaczony został na wycieczkę do Izraela, dokąd uczestnicy polecieli samolotem. W Jerozolimie wszyscy mogli zobaczyć m.in. Ścianę Płaczu i Stare Miasto. W pozostałych dniach nagrodzeni mieli zaplanowane atrakcje na miejscu.

– Najmilej wspominam turniej Tabu Cup, w którym rywalizowaliśmy ze sobą w różnych dyscyplinach sportu, m.in. w siatkówce, tenisie stołowym i squashu – mówi jeden z uczestników, Robert Dryja z Kielc (Firma Handlowa Robert). – Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wszyscy byli zachwyceni. Ten wyjazd to było świetne połączenie 2+1. Oprócz wypoczynku i rekreacji, mogliśmy podzielić się handlowymi informacjami, nawiązać kontakty i poznać ludzi z tej samej branży – dodaje pan Robert.

Aby wyjazd miał także poznawczo-binzesowy charakter, zadbali organizatorzy.

 – Już drugiego dnia pobytu zorganizowaliśmy specjalną konferencję, na której przedstawiliśmy plany naszej firmy oraz możliwości rozwoju i współpracy – tłumaczy Krzysztof Żądło.

Docenili to kontrahenci. – Cieszę się szczególnie, że miałem okazję poznać najważniejsze osoby z firmy Kolporter Service. Mogliśmy porozmawiać indywidualnie i to na pewno wpłynie pozytywnie na nasze dalsze relacje – podkreśla kolejny uczestnik, Bogdan Puc z Wrocławia (delikatesy Tomex). – A przy tym znakomicie wypocząłem w towarzystwie świetnych ludzi. 80-osobowy zespół to bardzo duża grupa, ale organizatorzy potrafili ją zintegrować. Bez wątpienia największe wrażenie zrobiła na mnie wspólna wycieczka do Tel Awiwu  – dodaje.

Wrześniowy wyjazd na Cypr udał się na tyle, że zarząd Kolportera Service planuje już kolejne podobne akcje. – Obecnie pracujemy nad następnymi projektami – zdradza Krzysztof Żądło.

Czekają na to kontrahenci z całej Polski. – Jeśli tylko pojawi się podobny program, postaram się zrobić wszystko, żeby spełnić jego warunki – zapowiada.

Źródło: miesięcznik „Nasz Kolporter”

Tagi: , ,

Dodaj komentarz