Nowości, tendencje, analizy, opinie

Ukash – usługa płatnicza w salonikach Kolportera

23 Gru 2014 | opublikował | Kategoria: Najnowsze, Prepaid, Tendencje

Ukash

Kolporter we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press wprowadził w grudniu kolejną usługę elektroniczną. Klient może kupić za gotówkę oferowany przez Ukash nowy pieniądz internetowy w postaci kodu PIN.

Ukash to wiodący dostawca usług płatności gotówkowych online umożliwiający bezpieczne wykorzystanie gotówki w internecie przy dokonywaniu zakupów, płatności i w grach. To wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy nie mają karty kredytowej czy debetowej lub nie chcą wprowadzać danych osobowych przy dokonywaniu płatności online.

– Dysponując 19-cyfrowym kodem PIN klient może dokonać płatności online w różnych serwisach internetowych – wyjaśnia Sławomir Borkowski, menadżer ds. rozwoju w Kolporterze. – W sprzedaży dostępne są nominały 20, 50, 100, 200, 500 i 700 zł, przy czym płacąc online nie trzeba wykorzystywać od razu całej kwoty, część można zostawić na później lub wykorzystać w innym serwisie.

Usługa Ukash realizowana jest we wszystkich salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press, czyli w blisko tysiącu punktów na terenie całej Polski.

Przypomnijmy, że w minionym roku Kolporter wprowadził we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press sprzedaż kodów do konsol Xbox, Sony PlayStation, gier internetowych oraz gier na telefony z systemem operacyjnym android. Oprócz tego klienci saloników mogą m.in. opłacać rachunki domowe za prąd, wodę i gaz, abonamenty telefoniczne i radiowo-telewizyjne oraz spłacać raty kredytu.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz