Nowości, tendencje, analizy, opinie

Wedel już świąteczny

4 Lis 2011 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale Wedel już przygotował świąteczną ofertę.

Na czas świąt Wedel proponuje swoje czekolady w najpopularniejszych smakach: gorzką, mleczną, truskawkową, toffi, z orzechami laskowymi, a także czekolady z limitowanej edycji dostępne tylko w święta: czekoladę mleczną o smaku pieczonego jabłka oraz czekoladę mleczną o smaku suszonej śliwki. Nowością w tym roku są dwie nowe czekolady, dedykowane specjalnie na święta: czekolada mleczna o smaku imbiru z ciasteczkami i czekolada mleczna o smaku jabłka i cynamonu. Te czekolady to kompozycje przypraw i aromatów, kojarzących się ze świętami. 

W zeszłym roku, marka Wedel wprowadziła do swojego świątecznego portfolio Choinkowe ozdoby – Szyszki oraz Żołędzie. Figurki wykonane są z doskonałej mlecznej czekolady, każda z nich zapakowana jest w kolorowe, eleganckie opakowanie i opatrzona srebrnym sznureczkiem, umożliwiającym powieszenie ich na gałązce choinki. Ponieważ czekoladowe ozdoby zyskały uznanie konsumentów, w tym roku uzupełniliśmy naszą ofertę o Dzwonki, w pięknych złotych opakowaniach.

Również  od zeszłego roku w ofercie Wedla znajduje się  piękna Figurka Mikołaja, a w tym roku dojdzie  – Czekoladowy Renifer. Każda figurka posiada świąteczny dzwoneczek i  jest elegancko zapakowana.

Obie figurki są ręcznie robione i pochodzą z wedlowskiej Pracowni Rarytasów.

W świątecznej ofercie marki Wedel, znajdują się również Torcik Wedlowski oraz limitowana, świąteczna edycja pianek Ptasie Mleczko.

Tagi:

Dodaj komentarz