Nowości, tendencje, analizy, opinie

Wedel na Wielkanoc

18 Mar 2011 | opublikował | Kategoria: Artykuły przemysłowe i spożywcze, Najnowsze

Wedel, jak co roku, przygotował specjalną świąteczną ofertę wielkanocną. Na bazie tradycyjnej, wedlowskiej czekolady powstało wiele produktów nawiązujących do świąt. Najważniejszymi produktami są Czekoladowe Pisanki, ale również tradycyjne produkty Wedla zyskały świąteczną oprawę.

Wedlowskie Czekoladowe Pisanki są połączeniem tradycyjnej receptury mlecznej czekolady z pyszną niespodzianką w środku. Czekoladowe Pisanki dostępne są w trzech rozmiarach, a ich wielobarwne opakowania w soczystych zieleniach, fioletach, brązach i czerwieni zachęcaja konsumentówdo ich kupna.

Jedna z propozycji to wedlowskie pisanki (120g) z nadzieniem w trzech smakach: toffi, wanilia lub truskawka. W kolorowych opakowaniach mieści się sześć pisanek.

Wedel przygotował również pisanki w całości wykonane z wedlowskiej czekolady (25g). Pakowane są one osobno w kolorowe sreberka, mogą się więc nimi bawić i dzielić także najmłodsi.

Specjalna propozycja to ogromna czekoladowa pisanka (210g). W eleganckim złotym opakowaniu, podkreślającym wyjątkowy charakter produktu, znajdziemy zawiniętą w srebrzyście błyszczącą folię, czekoladową pisankę odlaną z najlepszej wedlowskiej czekolady. 

Wedel postanowił nadać nową oprawę także swoim tradycyjnym, dobrze już znanym produktom. Wśród nich wymienić można zawsze chętnie kupowane Ptasie Mleczko®, Mieszankę Wedlowską oraz czekolady. W okresie wielkanocnym opakowania tych produktów będą wzbogacone żywymi wiosennymi motywami kwiatowymi.

Tagi:

Dodaj komentarz