Nowości, tendencje, analizy, opinie

Promocja Haribo w salonikach Kolportera

22 Paź 2010 | opublikował | Kategoria: Artykuły przemysłowe i spożywcze, Najnowsze

Wielka promocja Haribo, w której można zdobyć aż 30 000 nagród, rozpoczyna się w poniedziałek 25 października. W promocji współuczestniczą saloniki prasowe Kolportera.

W czasie trwania promocji – od 25.10 do 31.12.2010 – za kody kreskowe z opakowań produktów Haribo otrzymać można punkty uprawniające do odbioru nagród. Produktami objętymi promocją są: Złote Misie, Happy Cola, Owoce tropikalne, Kwaśne Języczki, Wummis, Misiowe ABC oraz produkty świąteczne: Złote Misie, Misie Bożonarodzeniowe, Merry Christmas i Schokoko.

Wśród 30 000 nagród i upominków są plecaki, torby zakupowe, pluszowe maskotki i kolorowe breloczki w postaci misia Haribo. Aby otrzymać nagrodę, należy w okresie od 25.10 do 31.12.2010 uzbierać minimum 5 punktów i zgłosić się z opakowaniami promocyjnymi do jednego z 124 saloników prasowych Kolporter. Liczba punktów przyznawana jest w zależności od wielkości opakowania. Weryfikacja opakowań polegać będzie na zeskanowaniu kodów EAN i podliczeniu punktów. Pełna lista saloników znajduje się na www.haribo.com i na ulotce promocyjnej.

Promocja potrwa do końca grudnia 2010 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe zasady i regulamin promocji znajdują się na www.haribo.com.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz