Nowości, tendencje, analizy, opinie

Słodki Wawel – nowa promocja

21 Lut 2011 | opublikował | Kategoria: Artykuły przemysłowe i spożywcze, Najnowsze

Firma Wawel przygotowała promocję konsumencką „Słodki Wawel”, w której do wygrania są setki nagród – cyfrowe aparaty fotograficzne oraz 40 calowe telewizory LCD.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy w okresie od 1 marca do 17 kwietnia 2011 roku kupić opakowanie promocyjne cukierków Wawel i przesłać zgłoszenie o treści „wawel.nr paragonu” drogą SMS-ową na numer 7168. Zgłoszenia można również przesyłać przez formularz na dedykowanej promocji stronie internetowej www.slodkiwawel.pl. W serwisie www.slodkiwawel.pl znaleźć można wszelkie niezbędne informacje dotyczące promocji.

Promocją objęta zostanie szeroka gama cukierków Wawel: Trufle w czekoladzie, Marcepan w czekoladzie, Kasztankowe w czekoladzie, Michałki zamkowe, Michałki zamkowe Białe i wprowadzone do oferty Wawel na początku tego roku cukierki Tiki Taki i Trufle nadziewane wiśnią, a także limitowane edycje mieszanek cukierków – Wawelskie Skarby, 3 smaki oraz Wiosenny Mix (dostępne w wybranych sieciach handlowych). 

W promocji do wygrania są setki nagród. Codziennie w trakcie trwania promocji losowanych będzie 10 aparatów cyfrowych Samsung, a co tydzień – 5 telewizorów LCD 40” Samsung. 

Wyroby Wawelu są w ofercie produktów FMCG dystrybuowanych przez Kolportera.

Źrodło: Wawel

Tagi: ,

Dodaj komentarz