Nowości, tendencje, analizy, opinie

Świąteczne słodycze Haribo

7 Gru 2010 | opublikował | Kategoria: Artykuły przemysłowe i spożywcze, Najnowsze

Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia firma Haribo proponuje Schokoko – oryginalną mieszankę żelków kokosowych i czekoladowych z nadzieniem lukrecjowym.

Haribo już od 85 lat produkuje słodycze z wyciągiem z lukrecji. Tego typu produkty są szczególnym smakołykiem w Skandynawii – Duńczycy wprost przepadają za czarnymi żelkami o smaku lukrecji. W tegoroczne święta również i Polacy będą mogli spróbować lukrecjowych łakoci od Haribo. Schokoko to mix żelków kokosowych i czekoladowych z nadzieniem lukrecjowym.

W bożonarodzeniowej ofercie Haribo znajdą się również specjalnie przygotowane na tę okazję żelki: tradycyjne Złote Misie w świątecznym opakowaniu i Merry Christmas w kształcie symboli Bożego Narodzenia, w eleganckim opakowaniu, przypominającym swoim kształtem worek Świętego Mikołaja. Haribo przygotowało również Christmas Mix w pojemniku o kształcie choinki oraz pianki Chamallows Christmas sprzedawane w torebkach w kształcie bożonarodzeniowych skarpet, do których zwyczajowo wrzucamy prezenty.

Źródło: Haribo

Tagi: ,

Dodaj komentarz